Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Açıköğretim Fakültesi54108221968
Diş Hekimliği Fakültesi000051152
Eczacılık Fakültesi4331447410711071406
Edebiyat Fakültesi971830211912197
Erzurum Meslek Yüksekokulu7000011182
Fen Fakültesi1202413513023156917393
Güzel Sanatlar Fakültesi278141413201340
Hemşirelik Fakültesi000017017
Hukuk Fakültesi1000102
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi700024031
İlahiyat Fakültesi471112181089
İletişim Fakültesi2502292260
İspir Hamza Polat Meslek Yüksekokulu000001010
Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi6891154813206173210447267
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi4032207620161
Mühendislik Fakültesi1040122994339890710421
Narman Meslek Yüksekokulu230000528
Oltu Meslek Yüksekokulu1600610638
Oltu Yer Bilimleri Fakültesi2022516121166
Pasinler Meslek Yüksekokulu231124130071
Spor Bilimleri Fakültesi0100214
Su Ürünleri Fakültesi01201134101014753631
Tıp Fakültesi2173325100693141821387818517
Veteriner Fakültesi116341353372141441934
Ziraat Fakültesi30736146017771627516911861
TOPLAM10017120624161518673772764463846
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi