Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Açıköğretim Fakültesi5410822251
Diş Hekimliği Fakültesi000051152
Eczacılık Fakültesi4331447410711061405
Edebiyat Fakültesi971830211912197
Erzurum Meslek Yüksekokulu7000011182
Fen Fakültesi1156413513023155117167
Güzel Sanatlar Fakültesi278141413200339
Hemşirelik Fakültesi000017017
Hukuk Fakültesi1000102
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi700024031
İlahiyat Fakültesi3411127156
İletişim Fakültesi2502292260
İspir Hamza Polat Meslek Yüksekokulu000001010
Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi64968438312616227156618
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi40320560101
Mühendislik Fakültesi1040122994339888810402
Narman Meslek Yüksekokulu230000528
Oltu Meslek Yüksekokulu1600610638
Oltu Yer Bilimleri Fakültesi202016121141
Pasinler Meslek Yüksekokulu231124130071
Spor Bilimleri Fakültesi0100214
Su Ürünleri Fakültesi01201134101014753631
Tıp Fakültesi2173325100693141821141816057
Veteriner Fakültesi116341353201721441875
Ziraat Fakültesi30646145957671504509311637
TOPLAM9909115923671503470712453260072
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi