Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Açıköğretim Fakültesi54108221968
Diş Hekimliği Fakültesi0000513182
Eczacılık Fakültesi43318411114311941606
Edebiyat Fakültesi971830211912197
Erzurum Meslek Yüksekokulu7000011182
Fen Fakültesi1215413513023133105025
Güzel Sanatlar Fakültesi284151518235360
Hemşirelik Fakültesi000017017
Hukuk Fakültesi1000102
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi7000241849
İlahiyat Fakültesi1062518122533219
İletişim Fakültesi2502292260
İspir Hamza Polat Meslek Yüksekokulu000001010
Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi692116482321117327927025
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi4032207620161
Mühendislik Fakültesi1040122994339993111445
Narman Meslek Yüksekokulu230000528
Oltu Meslek Yüksekokulu1600610638
Oltu Yer Bilimleri Fakültesi2022516121166
Pasinler Meslek Yüksekokulu231124130071
Spor Bilimleri Fakültesi0100214
Su Ürünleri Fakültesi01201134230916025057
Tıp Fakültesi2184334102193281855536220084
Veteriner Fakültesi116341353552141541962
Ziraat Fakültesi32326146017801652583812717
TOPLAM10268124124901526887812848766535
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi