Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi2362846900166
Bitki & Hayvan Bilimi860366412222001464
Biyoloji & Biyokimya102329427382001708
Çevre/Ekoloji454281147416001172
Çok Disiplinli172986810400388
Ekonomi & İşletme19688312112600885
Farmakoloji & Toksikoloji102311105185001324
Fizik1039232114249001535
İmmunoloji14218014100202
Kimya2420130921606603192
Klinik Tıp357414121918452005475
Malzeme Bilimi10739005800204
Matematik214241503000490
Mikrobiyoloji1791331112000434
Moleküler Biyoloji & Genetik397448418900642
Mühendislik157253111191240103374
Nörobilim & Davranış1184700200167
Psikiyatri426102800113
Psikoloji8119824400181
Sanat & Beşeri Billimler51405502317170707
Sosyal Bilimler, Genel22938992412559904205656
Tarım Bilimleri196411143116681203808
Temel Bilimler, Genel2361782159500526
Uzay Bilim147108200104
Yerbilimi78410210200223
Diğer92518713857586103478
TOPLAM1688312422500504725059037618
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi