Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi2360826800161
Bitki & Hayvan Bilimi846356412214001432
Biyoloji & Biyokimya101629417383001701
Çevre/Ekoloji452272147415001160
Çok Disiplinli170986810400386
Ekonomi & İşletme1667730199800840
Farmakoloji & Toksikoloji100210405181001292
Fizik949220114245001429
İmmunoloji13818014100198
Kimya2401125921601603163
Klinik Tıp354314011917438005418
Malzeme Bilimi10539005800202
Matematik211235503000481
Mikrobiyoloji1761321112000430
Moleküler Biyoloji & Genetik397438418800640
Mühendislik156151611191216103324
Nörobilim & Davranış994100200142
Psikiyatri426102800113
Psikoloji8121824300182
Sanat & Beşeri Billimler51373371615400631
Sosyal Bilimler, Genel22838122142369573405481
Tarım Bilimleri195310853016653203739
Temel Bilimler, Genel2341772109000513
Uzay Bilim147108200104
Yerbilimi77400210200221
Diğer90218633753487103343
TOPLAM1661412170456464697844036726
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi