Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1858626800152
Bitki & Hayvan Bilimi81435049211001388
Biyoloji & Biyokimya101228217375001677
Çevre/Ekoloji449271147414001155
Çok Disiplinli166986810300381
Ekonomi & İşletme1663529199100790
Farmakoloji & Toksikoloji99810305176001282
Fizik938204112249001404
İmmunoloji13718014000196
Kimya2361113917593603099
Klinik Tıp352313861917429005374
Malzeme Bilimi9138004600175
Matematik206227503000468
Mikrobiyoloji1741241111100411
Moleküler Biyoloji & Genetik392418417900624
Mühendislik152949110161088103135
Nörobilim & Davranış994100200142
Psikiyatri416102800112
Psikoloji7121824300181
Sanat & Beşeri Billimler49359361314900606
Sosyal Bilimler, Genel21837482052269143405345
Tarım Bilimleri193610433015636203662
Temel Bilimler, Genel2281752108900504
Uzay Bilim147108200104
Yerbilimi75390210000216
Diğer89018083741479103256
TOPLAM1638111841442426670544035839
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi