Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1858426800150
Bitki & Hayvan Bilimi786341410207001348
Biyoloji & Biyokimya100727917375001669
Çevre/Ekoloji441268147396001126
Çok Disiplinli164956810100374
Ekonomi & İşletme1660229198900755
Farmakoloji & Toksikoloji9949805174001271
Fizik921202112228001364
İmmunoloji13718014000196
Kimya2323114917578603047
Klinik Tıp338913611916375005160
Malzeme Bilimi9038004200170
Matematik206226503000467
Mikrobiyoloji1691241110800403
Moleküler Biyoloji & Genetik388418417400615
Mühendislik151048210161075103094
Nörobilim & Davranış994000200141
Psikiyatri416101800111
Psikoloji7122824000179
Sanat & Beşeri Billimler49351351313400582
Sosyal Bilimler, Genel20836881992258722905221
Tarım Bilimleri192410272915618203615
Temel Bilimler, Genel2261712108300492
Uzay Bilim147108200104
Yerbilimi72360210000210
Diğer86717843540440103167
TOPLAM1606611634430423643939035031
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi