Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi80033000014
Bitki & Hayvan Bilimi19018372100113
Biyoloji & Biyokimya1410726000194
Çevre/Ekoloji26024015270496
Çok Disiplinli1501196070149
Ekonomi & İşletme00153001010
Farmakoloji & Toksikoloji1600160000436
Fizik1603330006058
İmmunoloji0002100003
Kimya1253210920020243
Klinik Tıp900332030047
Malzeme Bilimi1511213001143
Matematik100020000012
Mikrobiyoloji1000210003034
Moleküler Biyoloji & Genetik1001251020039
Mühendislik89110142101210256
Nörobilim & Davranış3010000004
Psikiyatri0001000001
Psikoloji2003000409
Sanat & Beşeri Billimler2011061114439
Sosyal Bilimler, Genel2509743561078174
Tarım Bilimleri89014154401676317
Temel Bilimler, Genel1612215000045
Uzay Bilim60521000014
Yerbilimi402114005026
Diğer13025514421394
TOPLAM542768947164174152321870
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi