Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi6003000009
Bitki & Hayvan Bilimi15018352102109
Biyoloji & Biyokimya1310706000191
Çevre/Ekoloji25023915250492
Çok Disiplinli1301196050145
Ekonomi & İşletme00153001010
Farmakoloji & Toksikoloji1500160000132
Fizik1603340006059
İmmunoloji0002000002
Kimya118329820020225
Klinik Tıp900332030047
Malzeme Bilimi1411213001142
Matematik90020000011
Mikrobiyoloji900200003032
Moleküler Biyoloji & Genetik901251020038
Mühendislik841913891210245
Nörobilim & Davranış3000000003
Psikiyatri0001000001
Psikoloji2003000409
Sanat & Beşeri Billimler101741114433
Sosyal Bilimler, Genel2408722751068160
Tarım Bilimleri82014150401376303
Temel Bilimler, Genel912192000033
Uzay Bilim60521000014
Yerbilimi302113005024
Diğer12024910321382
TOPLAM497765912139153451311751
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi