Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi6003000009
Bitki & Hayvan Bilimi15018352102109
Biyoloji & Biyokimya1410716000193
Çevre/Ekoloji25023915250492
Çok Disiplinli1401196060147
Ekonomi & İşletme00153001010
Farmakoloji & Toksikoloji1600160000436
Fizik1603340006059
İmmunoloji0002000002
Kimya118329920020226
Klinik Tıp900332030047
Malzeme Bilimi1411213001142
Matematik90020000011
Mikrobiyoloji1000200003033
Moleküler Biyoloji & Genetik1001251020039
Mühendislik851913791210245
Nörobilim & Davranış3000000003
Psikiyatri0001000001
Psikoloji2003000409
Sanat & Beşeri Billimler2011051114438
Sosyal Bilimler, Genel2409722851068162
Tarım Bilimleri86014151391676310
Temel Bilimler, Genel1512214000043
Uzay Bilim60521000014
Yerbilimi402114005026
Diğer13025211411387
TOPLAM516766922144163751341793
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi