Atatürk Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi80033000014
Bitki & Hayvan Bilimi15018352102109
Biyoloji & Biyokimya1410716000193
Çevre/Ekoloji25024015250493
Çok Disiplinli1501196060148
Ekonomi & İşletme00153001010
Farmakoloji & Toksikoloji1600160000436
Fizik1603340006059
İmmunoloji0002000002
Kimya1203210920020238
Klinik Tıp900332030047
Malzeme Bilimi1411213001142
Matematik100020000012
Mikrobiyoloji1000200003033
Moleküler Biyoloji & Genetik1001251020039
Mühendislik88110139101210252
Nörobilim & Davranış3010000004
Psikiyatri0001000001
Psikoloji2003000409
Sanat & Beşeri Billimler2011051114438
Sosyal Bilimler, Genel2409723161068166
Tarım Bilimleri88014152401676314
Temel Bilimler, Genel1612215000045
Uzay Bilim60521000014
Yerbilimi402114005026
Diğer13025511411390
TOPLAM528768939153173751341834
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Atatürk Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi