Genel Bilgiler

Biyografi

Atilla KESKIN, Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Tarım Ekonomisi Bölümü'nde profesördür. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini Atatürk Üniversitesi'nde tamamladı. Keskin, 2007-2008 yılları arasında Ohio State Üniversitesi Tarım, Çevre ve Kalkınma Ekonomisi Bölümü'nde misafir öğretim üyesi olarak çalıştı. Atatürk Üniversitesinde ekonometri, makroekonomi, mikroekonomi, tarım ekonomisi, ekonomiye giriş ve ekonomistler için istatistik dersleri verdi.

Profesör Keskin, eğitim, araştırma ve yayım faaliyetlerine ek olarak “Türkiye’de Et Sığırcılığının Bölgeler Arası Yapısal Değişiminin Spatial Denge Modeli ile Analizi” başlıklı bir araştırma yürütmüştür. Ayrıca ulusal ve uluslararası birçok bilimsel ve sosyal projede koordinatör ve danışman olarak çalıştı.

2011-2014 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. ERDEM Danışmanlık ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttü (2011-2014). 2015 yılından bu yana TAKTİK Danışmanlık Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Halen Atatürk Üniversitesinde Lisansüstü Öğrenciler, Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi ve Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü ile Rektör Danışmanlığı görevlerini yürütmektedir.  

Hobileri arasında kayak, fotoğrafcılık, tiyatro oyunculuğu, yürüyüş ve trekking yer almaktadır.

Keskin eşi, iki çocuğu ve Volkswagen big bettle-1974 arabası ile Erzurum'da yaşıyor.

Kurum Bilgileri

Birim
Ziraat Fakültesi
Bölüm
Tarım Ekonomisi
Ana Bilim Dalı
Tarım Politikası ve Yayım Anabilim Dalı

İletişim

Web Sayfası
www.atillakeskin.com
İş Telefonu
+90 442 231 6100
Fax Telefonu
+90 442 231 6103
Ofis
310
Posta Adresi
Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü 25240 Erzurum