Genel Bilgiler

Biyografi

1981’de Erzurum’da doğdum. İlkokulu Erzurum’da; Ortaokulu, Konya’ da tamamladım. 1999’da Erzurum Anadolu Lisesinden mezun oldum. Aynı yıl, Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü kazandım. 2003 yılında üniversiteden mezun oldum.

Mezun olduktan sonra Erzurum’da MEB’de İngilizce Dil Öğreticiliği yaptım. 2005 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak akademik hayatıma başladım.

Bölümümüz kurulum aşamasında olduğundan YÖK tarafından 35. Madde kapsamında Gazi Üniversitesi’ne Lisansüstü eğitimimi tamamlamak için görevlendirildim. 2007’de Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalında yüksek lisansa başladım. 2010 yılında yüksek lisansı bitirerek, doktora eğitimime aynı anabilim dalında devam ettim. 2016 Ağustos ayında Doktoramı bitirdim. Ekim 2016’da Erzurum Atatürk Üniversitesi’ne geri dönerek, Araştırma Görevlisi Doktor olarak iki yıl çeşitli lisans dersleri verdim. Ekim 2018’de Dr. Öğretim Üyesi ünvanını aldım.

Evliyim, üç çocuğum var. Halen aynı bölümde lisans ve lisansüstü dersleri vermeye ve akademik çalışmalarımı yürütmeye devam etmekteyim.

Kurum Bilgileri

Birim
Mühendislik Fakültesi
Bölüm
Endüstri Mühendisliği
Ana Bilim Dalı
Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı

İletişim

Ofis
312
Posta Adresi
Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fak. EK Bina Kat:3 No:312 ERZURUM